Aktualności

Nowoczesne osiedle na ulicy Partyzantów w Nowym Targu

Po inwestycji na ulicy Ustronie i ulicy Willowej ruszamy z kolejną budową. Tym razem będzie to nowoczesne osiedle 28 domów w zabudowie bliźniaczej, w bardzo spokojnej dzielnicy na obrzeżach miasta, na ulicy Partyzantów w Nowym Targu.

Do sprzedaży oferujemy 28 piętrowych domów z garażem, na ogrodzonej działce. Dom ma 142 metry kwadratowe powierzchni użytkowej. Na parterze znajduje się duży salon z kuchnią, łazienka i pomieszczenie gospodarcze, a także garaż o powierzchni 20 metrów kwadratowych z bezpośrednim wejściem do mieszkania. Na piętrze łazienka i 4 pokoje do dowolnego zagospodarowania. Budynek posiada również poddasze do własnego zagospodarowania.

Dom zbudowany jest w nowoczesnej technologii. Jest dobrze ocieplony. Ogrzewany gazem, który nie wymaga żadnej dodatkowej pracy takiej jak chociażby dowóz węgla, drzewa czy czyszczenia komina. Elewacja wykonana jest z tynku silikonowego. Każdy dom posiada własną studnię głębinową. Wszystkie domy mają podjazdy i chodniki wyłożone kostką brukową. Dojazd do posesji będzie odbywał się asfaltową drogą przez ulicę Partyzantów, a następnie kostką brukową na osiedle. 

Lokalizacja naszej inwestycji pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, kościół i wiele sklepów, do których prowadzą drogi wolne od korków. 


Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Kontakt: 602 464 555
www.m5deweloper.pl

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.