Aktualności

Nowoczesne osiedle na ulicy Partyzantów w Nowym Targu

Po inwestycji na ulicy Ustronie i ulicy Willowej ruszamy z kolejną budową. Tym razem będzie to nowoczesne osiedle 28 domów w zabudowie bliźniaczej, w bardzo spokojnej dzielnicy na obrzeżach miasta, na ulicy Partyzantów w Nowym Targu.Nowoczesne Osiedle na ulicy Partyzantów w Nowym Targu

Ruszyliśmy z kolejną inwestycją po sukcesie naszej poprzedniej inwestycji na ulicy Ustronie i ulicy Willowej. Tym razem prezentujemy Państwu nowoczesne osiedle składające się z 28 domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w bardzo spokojnej dzielnicy na obrzeżach miasta, na ulicy Partyzantów w Nowym Targu.


Nowoczesne Domki z Garażem

Do sprzedaży oferujemy 28 piętrowych domów z garażem, usytuowanych na ogrodzonej działce. Każdy z domów posiada przestronną powierzchnię użytkową wynoszącą 142 metry kwadratowe. Na parterze znajduje się duży salon z kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż o powierzchni 20 metrów kwadratowych z bezpośrednim wejściem do mieszkania. Na piętrze znajduje się łazienka oraz 4 pokoje, które można dowolnie zagospodarować. Ponadto, budynek posiada poddasze do własnego zagospodarowania.


Nowoczesna Technologia i Wygoda

Nasze domy zostały zbudowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, zapewniając komfortowe warunki mieszkalne. Są doskonale ocieplone i ogrzewane gazem, co eliminuje potrzebę dodatkowej pracy związanej z dostawą węgla, drewna czy czyszczeniem komina. Elewacja wykonana jest z tynku silikonowego, a każdy dom dysponuje własną studnią głębinową. Wszystkie budynki posiadają podjazdy i chodniki wyłożone kostką brukową.


Doskonała Lokalizacja

Lokalizacja naszej inwestycji pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, kościół oraz wiele sklepów, do których prowadzą drogi wolne od korków.


Zapraszamy do Kontaktu

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 602 464 555 lub odwiedź naszą stronę internetową: www.m5deweloper.pl

Tagi: #NoweOsiedle #NowoczesneDomki #NowyTarg #DomyNaSprzedaż #InwestycjaNieruchomościowa #NowoczesnaTechnologia #KomfortoweMieszkania #DomWBliskiejLokalizacji #OsiedleRodzinne #NowoczesneBudownictwo #M5Deweloper

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.